Mbledhet LDK’ja në Kuvend

Grupi Parlamentar i LDK’s sot mban konferencë për media në orën 10:30 lidhun me shkeljet e praktikave demokratike nga ana e Kuvendit dhe Qeverisë në javën e parë të funksionimit.

Konferenca mbahet në Kuvendin e Kosovës, kati i III, para sallës C-301.

Shperndaje në: