Mbledhja komemorative për Astrit Deharin (live)

Sot ka me ju dhanë lamtumira e fundit Astrit Deharit, i cili ka ndërrue jetë në rrethana ende të pasqarueme në burgun e Prizrenit.

Para varrimit ka me u mbajt nji mbledhje komemorative në  Fakultetin Filologjik në Universitetit të Prishtinës.

Mbledhja komemorative fillon n’orën 11:00 dhe KosovaPress ju sjellë drejtpërdrejt këtë ngjarje.

 

Shperndaje në: