Mbrenda 24 orëve u arrestuen 24 veta

Policia e Kosovës ka raportue se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestue 24 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Për krejt arrestimet asht njoftue Prokurori i shtetit, me vendim të cilit 21 janë dërgue në mbajtje ndërsa vetëm 3 janë lirue në procedurë të rregull.

Arrestimet janë krye në krejt rajonet e Kosovës.

Shperndaje në: