Me cilët deputetë po rrin Korab Sejdiu në Kuvend (foto)

Në Kuvend ka arritë edhe deputeti tashma i pamvarun, Korab Sejdiu, i cili mbramë edhe ka deklarue largimin e tij nga radhët e AKR.

Ndërsa, sot në pritje të fillimit të seancës ai shihet tue ndejt dhe bisedue me deputetët të LDK, Lumir Abdixhikun dhe Driton Selmanajn.

Shperndaje në: