Me pamjen e Gërmisë, Arbëri zotohet për nji kryeqytet të pastër (foto)

Kandidati i AAK’s për Prishtinën, Arber Vllahiu ka postue këtë të Shtunë nji fotografi në rrjetin social Facebook tue kallxue pamje të bukura nga parku nacional i këtij vendi “Gërmia”.

Vllahiu ka thanë se në qeverisje me AAK’n, kanë me ba kryeqytetin ma të pastër, të zhvilluem dhe ma të dinjitetshëm për me jetue.

Një pamje e bukur e mëngjesit në Gërmi. Ta bëjmë bashkë një kryeqytet të pastër, të zhvilluar, të dinjitetshëm për të jetuar. Ju dëshiroj një vikend të këndshëm!”, ka shkrue Vllahiu në Facebook.

 

Shperndaje në: