Merr flake vetura e Avokatit të Popullit n’autostradën “Ibrahim Rugova”

Pak ma pare, nji veturë zyrtare u përfshi nga zjarri në autostradën “Ibrahim Rugova”, përkatësisht në Duhël.

Përveç dameve materiale nuk ka të lënduem dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe zjarrfikësit.

Mësohet se vetura zyrtare asht e Avokatit të Popullit./Indeksonline/

Shperndaje në: