Mikullovci: Ramush Haradinajt po i mungon nji shok (video)

Nuk ka me ju ikë të gjitha përgjegjësive që me takojnë në konsolidimin e Kuvendit si deputeti ma i vjetër!

Adem Mikullovci, kandidat per deputet i Vetevendosjes, ka thane se ende se dine zyrtarisht nese ka hy deputet apo jo, por simbas tij, ka me dhane kontribut per sa te mundet.

Ai tue e ka ba nji krahasim me te kaluemen dhe tash si deputet, ka thane se tash deputetet marrin rroga e kontribute te majme, derisa atehere, deputetet kane ba pune vullnetare pa e marre asnji cent.

Derisa sa i perket koalicioneve, ai ka thane se ka prite me ba koalicion me LDK, por si duket nuk ka me ndodhe.

Simbas tij, me gjase Ramushi ka me ba Qeverine, por ate si te tille nuk ja kisha preferue ngase ka obligime prej shume partnereve te tjere.

Mikullovci keto komente i ka ba ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum

Per ma shume shihne videon e plote. /Rrokum.Tv