Mblidhet Kryesia e LDK’s, çka u diskutue?

Kryesia e Lidhjes Demokratike asht tue e zhvillue nji mbledhje në selinë e saj, e cila ka fillue qysh nga ora 17.

Në këtë mbledhje po merrë pjesë lideri i kësaj partie Isa Mustafa, ministri i FSK’s Haki Demolli, ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi.

 

kryesia1 kryesialdk

Shperndaje në: