Mogherini nesër viziton Shqipninë, takohet me Ramën

mogherini.jpg

Përfaqësuesja e Naltë për Politikën e Jashtme dhe të Sigurisë të Bashkimit Europian, Federica Mogherini ka me vizitue nesër Shqipninë.

Ajo ka me u takue me Kryeministrin Edi Rama dhe mbas takimit ka me mbajtë nji konferencë për media.

Simbas njoftimit, takimi me Kryeministrin ka me u mbajtë në kabinetin e Kryeministrit n’orën 19:00.

Shperndaje në: