Momenti kur nji polic vret kamikazin para se ai me shpërthye

Ne kete video mundeni me pa nji polic turk derisa rrezikon dhe e vret njanin prej sulmuesve vetvrases.

Polici arrin me vra kamikazin, para se ai me hedh veten ne ere. Pak sekonda ma vone ai shperthen, por fatmiresisht ne kete rast pshtohen shume jeta te njerezve sic edhe mundeni me pa ne video. /Rrokum.TV

Shperndaje në: