Mimoza & Muharrem Shahini dhe Bora Zemani & Vin Veli te ftuem te Kastro Zizos

Qiftet Mimoza & Muharrem Shahini dhe Bora Zemani & Vin Veli, jane mysafiret e ftuem te Kastro Zizos ne show-programin e Televizionit Rrokum – Rrokum Night.

vin veli dhe bora zemani

Emisioni fillon n’oren 20:00h, t’Shtunen (sonte).

Reprizat:

E Shtune n’oren 23:00h

E Diell n’oren 23:00h.

Shperndaje në: