Mustafa: Deklaratat e AAK’s si rriqnat e Malishevës

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i asht përgjigjë AAK’s që e quejtën ma herët “kryeministër jugosllav”.

Postimi i plotë i Mustafës:

 

Deklaratat/komunikatat e AAK-së po më përngjajnë në rriqrat e Malishevës. Nuk i do, as me i pa e lëre më me i komentu, por të kapen për trupi. Fjalori dhe logjika ekstreme e majtë ua demaskon petkun e qendrës së djathtë me të cilin tentojnë ti mashtrojnë perëndimoret.
Shperndaje në: