Mustafa e Thaçi mbrrijnë në sallë!

Kryeministri Isa Mustafa dhe kandidati për President Hashim Thaçi kanë mbërri në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Në seancë kanë shku edhe anëtarët tjerë të kabinetit qeveritar.

Ende n’ulësen e tij s’ka ardhë Kadri Veseli, Kryetar i Kuvendit.

Opozita ka paralajmëru se do të vazhdojnë të kundërshtojnë kandidaturën e Thaçit për President.