Mustafa ja pranon lutjen Aganit, qe pse!

Ferid Agani zyrtarisht asht lirue nga detyra e Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor.

“Kryeministri i Republikės sė Kosovës, Isa Mustafa, me kërkesë të Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, e ka lirue atë nga kjo detyrë”, thuhet në njoftimin për media.

Këtë vendim, kryeministri Isa Mustafa e ka marrë sot.

Shperndaje në: