Mustafa ja shuen shpresat opozitës për zgjedhje!

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa ka vizitue të Hanën Mitrovicën dhe asht takue me kryetarin e Mitrovicës Agim Bahtiri.

Mustafa mbas takimit tha se zgjedhje të reja nuk do të ketë deri në vitin 2018.

Simbas tij qeveria asht stabile dhe se po punon vazhdimisht.

 “Zgjedhjet e reja janë në vitin 2018 ndërkaq ato lokalet janë vitin e ardhshëm. Jemi tue punue me përkushtim në punë të tjera”, ka thanë Mustafa.
Shperndaje në: