Mustafa, qe çka punojnë njerëzit e LDK’s

Kryeministri Isa Mustafa të Martën në mëngjes ka thanë përmes nji statusi në Facebook se fryma e LDK’s asht shtetformuese dhe institucionaliste.

Qe postimi i Mustafes n’Facebook:

Fryma e Lidhjes Demokratike të Kosovës, që nga fillimi, është shtetformuese dhe institucionaliste. Njerëzit e LDK-së punojnë dhe do të punojnë për vlerat e LDK-së dhe shtetin e Kosovës.

 

Shperndaje në: