Mustafa uron 28 Nandorin: Krejt sot ndjehemi nji

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka urue 28 Nandorin të gjithë bashkëkombasve.

Mustafa ka theksue se sot krejt ndjehemi nji, të fortë dhe përgjegjës për ndërtimin e shteteve.

 

Ky asht postim i plotë i Mustafës: 

 

Të dashur bashkëkombas, Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit! Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi. IM