Mustafa vjen me nji deklaratë shokuese për PAN’in

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ndjehet i lumtun që në seancën e sotme të Kuvendit, asnji deputet i LDK’s dhe Alternativës nuk e votuen Kadri Veselin për Kryetar të Kuvendit.

Por ai ka edhe nji porosi jo fortë të kandshme për koalicionin qeverisës PAN.