Mustafa zbulon moton e LDK’s për zgjedhjet lokale

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa, gjatë takimit me kandidatët për kryetarë të komunave dhe kandidatët për asambleistë, ka zbulue edhe moton e partisë për zgjedhjet lokale të 22 Tetorit.

“Mota jonë për zgjedhjet lokale ka me qenë “me qytetarët, për qytetarët”, ka thanë Mustafa.