Ndalohet nji person n’Aeroportin e Prishtinës, kjo asht arsyeja!

prishtinaaeropor

Asht ndalue i dyshuemi mashkull me nënshtetësi të huej mbasi qe gjate kontrollit ne valixhet e tij janë gjetë dhe konfiskue nji pushke ajrore, tre elektroshok dhe nji shufër metalike.

Me urdhën te prokurorit rasti shkon ne procedure te rregullt, thuhet në raportin e policisë.

Shperndaje në: