Ndërprehet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës

Kuvendi

Seanca e jashtezakonshme e thirrun me kerkese te VV dhe LDK asht nderpre mbas rreth nji ore diskutimesh.

Me kerkese te dy partive qe e kane thirre sot kete seance, Veseli vendosi me nderpre seancen, ndersa nuk dihet se kur ka me vazhdue, raporton Rrokum.TV

Deputetët e pozites e bojkotuen kete seance, ndersa vetem Milaim Zeka ishte i pranishem nga koaliconi PAN./Rrokum.TV

Shperndaje në: