Nenkryetari i Futbollit te Kosoves Predrag Jovic flet per Rrokum

predrag jovic - me kasapollin

Predrag Jovic asht nenkryetar i Federates se Futbollit te Kosoves. I ftuem ne emisionin “Me Agim Kasapollin”, zoti Jovic sjell detaje te reja mbas pranimit te Federates se Futbollit te Kosoves  ne UEFA dhe FIFA.

Shperndaje në: