Nis takimi Kosovë-Mali i Zi

Mbas takimit krye për krye mes dy ministrave të jashtëm, atij të Kosovës dhe Malit të Zi, ka nisë takimi mes delegacioneve të të dyja vendeve.

Prezent në delegacionin e Kosovës përveç Pacollit e këshilltarëve të tij, asht edhe nji përfaqësues i kryeminsitrit, Ramush Haradinaj.

Shperndaje në: