Nis takimi mes Thaçit dhe Haradinajt

Presidenti Hashim Thaçi mbas takimit të mbajtun me Kryeparlamentarin Kadri Veseli në mëngjesin e sotëm, në këto momente asht tue zhvillue takim me Kryeministrin Ramush Haradinaj.

Që të dy takimet u mbajtën me dyer të mbylluna për media.

Në takimin mes Veselit dhe Thaçit pati nji zotim të dyanshëm për bahkëpunim në mes të institucioneve përkatëse.

 

Shperndaje në: