Nitaj: Dikush po e përdor Rikalo’n për me goditë Haradinajn!

Zadhanësi i AAK’s, Muharrem Nitaj ka folë për situatën e Ministrit të Bujqësisë së Kosovës, Nenad Rikalo, ku po qarkullojnë lajme se ministri serb gjatë luftës ka keqtrajtue shqiptarët në Prishtinë.

Nitaj, përmes nji postimi në Facebook, ka thanë se Rikalo ka qenë anëtar i KQZ’s ma herët dhe se çuditërisht as qytetarët, gazetarët, analistët dhe politikanët deri në këto momente nuk janë marrë më të.

 

Postimi i plotë i Nitajt:

Shperndaje në: