Nji i plagosun nga të shtanat në Skenderaj

skenderaj

Nji person ka mbetë i plagosun sot mbasdite në qendër të Skenderajt.

Policia e ka konfirmue rastin. Avni Zahiti, zadhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, ka thanë se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe asht tue hetue rastin.

“Plagosja ka ndodhë rreth orës 17:00 në Skenderaj. Policia i asht përgjigjë menjiherë rastit dhe ka arritë të arrestojë të dyshuemin”, ka thanë Zahiti.

Shperndaje në: