“O Zoti im jo”, shqiptari xhiron tmerrin në Meksikë, kur gjithçka shembet, njerëzit biejnë n’udhë (video)

Piskama tmerri dhe thirrje për ndihme mbas tërmetit të fuqishëm që e tronditi Meksikën e la mbas se paku 248 viktima.

Nji shqiptar ka arritë me i xhirue pamjet e tutshme, ku njerëzit biejn n’udhë, ndërsa ndërtesat e gjithçka përreth nisin me u shembë.

Video asht postue nga JOQ.

Shperndaje në: