Obama-Putin: Ky asht takimi ma i akullt që keni pa najhere! (foto)

Vladimir Putin e Barack Obama e kishin takimin e tyne të fundit, por ai u cilësue asgja ma shumë e ma pak se sa i akullt.

Mediat botnore raportojnë që me rastin e takimit të shteteve të Pacifikut në Lima të Perusë, Presidenti i SHBA’ve Barack Obama (5m5) dhe ai i Rusisë Vladimir Putin (64) kanë zhvillue nji bisedë e cila nuk ka zgjatë ma shumë se katër minuta.

E tue e ditë se takimi ka zgjatë kaq pak, fotot e ma poshtme flasin ma se miri.

 

2-putin-obama

 

3-putin-obama

 

 

Shperndaje në: