Opinionet: Hillary triumfon bindshem mbi Trump

debati
Ne keto 90 sekonda te debatit te mbramshem shihet ajo qe edhe pritej nga ky debat, se kandidadtja demokrate Hillary Clinton triumfon dhe e demaskon joseriozitetin e kandidatit republikan Donald Trump.