Opozita sot mbanë takim në sallën “1 Tetori”

Sot në Sallën 1 Tetori në Prishtinë, tri partitë opozitare do të mbajnë takim mobilizues në kuadër të përpjekjeve të tyne për me kundërshtue koalicionin qeverisës dhe për me çue vendin në zgjedhje të parakohshme, tue i parapri protestës së thirrun për 26 Mars.

Shperndaje në: