OVL e UÇK’s mban Kuvendin e katërt zgjedhor!

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK’s, ka me mbajtë sot Kuvendin e katërt zgjedhor.

Simbas nji njoftimi për media, Kuvendi fillon n’ora 10:00, dhe po mbahet mbas kuvendeve zgjedhore të cilat janë mbajt nëpër degët e kësaj organizate në Kosovë.

 

 

Shperndaje në: