Pacolli: Komisioni Europian ka me vazhdue me mbështetë Kosovën (foto-video)

Zavendëskryeministri i Kosovës dhe Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, asht takue sot në Bruksel me Komisionerin për Politikën Europiane të Fqinjësisë dhe Negociatave për Zgjanim, Johannes Hahn, të cilin e ka informue se “procesi i integrimit europian dhe euro-atlantik mbetet qëllimi kryesor i politikës së jashtme të Republikës së Kosovës”.

 

Ky asht postimi i Pacollit në Facebook