Pacolli në NATO, e merr nji premtim për krijimin e Ushtrisë (foto)

Kryediplomati i Kosovës Behgjet Pacolli ka vizitue selinë e NATO’s në Bruksel ku ka takue Zavendës-Sekretaren e Përgjithshme të NATO’s, Rose Bottemoeller.

Për takimin dhe emocionet të cilat i ka përjetue në selinë e NATO’s, Pacolli ka kallxue përmes nji postimi në Facebook. /Rrokum.Tv

 

Postimi i Pacollit:

 

Shperndaje në: