Pajaziti: PDK i ka votat

Zenun Pajaziti, shef i grupit parlamentar te PDK’s foli ne lidhje direkte telefonike ne Televizionin Rrokum

“Presim me pase nji takim te shkurt para seances dhe presim qe gjithcka me shkue ne rregull sa i perket seances se sotme”, sqaroi Pajaziti.

Ai tha se per nji kohe te konsiderueshme, Opozita ka mbylle mundesine e debatit ne parlament.

Deputetet e PDK kane me zbatue vendimin e kryesise se PDK’s lidhun me Demarkacionin.

“PDK ka ma votue pro ne baze te qendrimit te partise, sepse i kemi votat”.

Shperndaje në: