Pamje dhe detaje të vrasjes së sotme në veri të Mitrovicës (foto)

Nji 32 vjeçar ka humbë jetën sot në Mitrovicën e veriut nga nji therrje me thikë.

M.S. vdiq në pjesën veriore të Mitrovicës dhe simbas informatave jozyrtare, rasti ndodhi nga nji therrje me thikë para nji kafeterie në qendër të qytetit.

Ma poshtë keni pamje edhe nga vendi i ngjarjes ku humbi jetën serbi 32 vjeçar:

Lexo edhe:

Therret me thikë, vdes nji person në veri të Mitrovicës. Qe kush asht (foto)

Shperndaje në: