Pamje nga momenti i gjetjes së trupit të personit që humbi jetën sot në Dumosh (video)

Trupi i i pajetë i nji 45 vjeçari asht gjetë sot në mëngjes buzë rrugës që lidh katundet Dumosh dhe Batllavë.

Nuk dihet se qysh ka ardhë deri te humbja e jetës së personit, por ekipi mjekësor kishte konstatue menjiherë se viktima asht pa sheja jete.

Kurse përmes nji video ma poshtë mundeni me pa momentin e gjetjes së trupit të viktimës në këtë katund.

Shperndaje në: