PAN-AKR, reagon edhe Haradinaj

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj, ka mohue arritjen e marrëveshjes politike me AKR.

Haradinaj përmes telefonit i ka thanë KosovaPress se lajmi i publikuem nga televizioni publik për arritjen e marrëveshjes në mes AKR dhe PAN asht spekulim.

“Asht spekulim”, asht përgjigje shkurt kryetari AAK.

Shperndaje në: