Para kujt rrefehen sot ministrat e Mustafës!

Tre ministra të Qeverisë së Kosovës sot kanë me raportue para komisioneve të ndryshme të Kuvendit të Kosovës.

Në komisionin për Mbikëqyrjen e Financave Publike, kanë me raportue ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi dhe ai i Diasporës, Valon Murati, lidhun me raportin e auditimit.

Kurse, në komisionin për integrime europiane, ka me raportue ministri i zhvillimit ekonomik, Blerand Stavileci.

 

 

 

Shperndaje në: