PDK ia merr rreth 100 anëtarë LDK’s në Pejë

Degës së PDK’s në Pejë i janë bashkue rreth 100 anëtarë të ri, të cilët janë nga nëndegët e LDK’s në këtë qytet.

Indeksonline mëson se në mesin e tyne ka edhe kryetar të nëndegëve të LDK.

I pranishëm në Pejë ka qenë edhe kryetari i PDK’s, Kadri Veseli, nënkryetari Xhavit Haliti, dhe Arton Muhaxheri, i cili para pak diteve ka aderuar nga VV në PDK.

pdk1 pdk2

pdk

Shperndaje në: