Për çka po mban takim Kryesia e LDK’s!

Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës asht mbledh dhe po mban nji mbledhje.

Simbas burimeve të Indeksonline, në takim po merr pjesë Ministri i Punëve të Mbrendshme të Kosovës, Skënder Hyseni, sikurse edhe kryeministri dhe kryetari i LDK’s, Isa Mustafa.

Nuk dihet ende se çka ka me u diskutue në këtë mbledhje.

 

 

Shperndaje në: