Për damet në Prishtinë, ky asht njoftimi për qytetarët i Shpendit

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti u ka ba thirrje qytetarëve që për çdo problem m’u lajmërue në numrin 080012233.

“Drejtoria e Shërbimeve Publike, Drejtoria e inspekcionit, Zjarrfikësit dhe kompanitë e kontraktuara janë në terren për të sanuar gjendjen nga era e fortë në pjesë të ndryshme të qytetit. Për çdo problem lajmëroni në 080012233. Thirrja falas”, ka shkrue ai në llogarinë e tij në Facebook.

 

Shperndaje në: