Përfundon takimi i liderëve opozitarë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë nikoqir i kryetarit te VV’s, Visar Ymeri dhe atij te Nismes, Fatmir Limaj, në selinë e partisë së tij.

 

Ata e mbajtën nji takim me dyer të mbylluna.

 

 

Mbas takimit nuk ka pranue asnjani me folë për media, por Ramush Haradinaj tha se ishte takim pune, për me u konsultue për temat që vijnë

Shperndaje në: