Policia arreston avokatin Nuhi Uka

nuhiuka

Policia e Kosoves ka arrestue para pak çasteve avokatin Nuhi Uka.

Arrestimi i tij, simbas burimeve te Televizionit Rrokum asht ba ne zyrat e  tij, afer kinemase ABC.

E derisa Televizioni Rrokum raportoi ma heret se asht arrestue deputeti Azem Syla, i kerkojme falje opinionit publik dhe  lexuesve ngase asht ngaterru emni i Syles me avokatin Uka.

 

 

 

 

 

 

Shperndaje në: