Policia e Kosovës arreston 12 persona

Policia e Kosovës ka arrestue 12 persona në 24 orët e fundit në vend.

Arrestimet janë ba për vepra të ndryshme penale, përderisa gjashtë prej tyne janë dërgue në mbajtje dhe 2 të tjerë në vuejtje të denimit.

Shperndaje në: