Pozita dhe Opozita, bashkë në komisionin për UÇK’në

Asht formue grupi parlamentar që ka me harmonizue draftin, për të cilin po diskutohet në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit për UÇK’në.

Anëtarët e grupit që kanë me harmonizue këtë deklaratë janë nga PDK’ja Hilmi Reçica, nga LDK’ja Agim Kika, ndërsa prej Opozitës nga Vetëvendosje Glauk Konjufca; nga AAK’ja Pal Lekaj dhe nga NISMA për Kosovën Zafir Berisha.

Shperndaje në: