Prape gaz n’salle. Seanca po vazhdon me Halitin!

Menihere mbas vazhdimit te seances nga nenkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti dhe marrjes se fjales te deputetets Labinota Demi – Murtezi nga PD, hedhet ne salle gaz lotsjelles prape nga deputeti i VV, Salih Salihu.

Megjithate punimet ne seance po vazhdojne me fjalimin e deputetit te LDK, Nuredin Ibishi, i cili foli per sigurine ne komunikacion dhe masat e sigurise ne trafik, ku ka rritje te vdekjeve ne aksidentet trafiku.

Shume shpejt, ne hollin e Kuvendit pritet konferenca e perbashket e Bashes dhe Veselit para mediave.

 

 

 

Shperndaje në: