Presidenti dhe kryeministri në detyrë në shugurimin e Katedrales (foto)

Në shugurimin e Katedrales “Nana Terezë” po merr pjesë edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Thaçi asht ulë në karrigen afër kryeministrit në detyrë, Isa Mustafa, dhe afër anëtarëve të familjes së ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova.

Shperndaje në: