Presidenti Thaçi i drejtohet qytetarëve me nji mesazh n’orën 20:00

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes llogarisë së tij në Facebook ka ba të ditun se sonte ka me ju drejtue qytetarëve me nji mesazh.

“Miq të dashur, sonte, në orën 20:00, i drejtohem qytetarëve me një mesazh për të gjitha zhvillimet politike, ekonomike dhe të sigurisë në Kosovë. HTH”, ka shkrue Thaçi.