Presidenti Thaçi sot flet për të ardhmen e dialogut Kosovë-Serbi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, bashkë me përfaqësuesit e partive politike, shoqnisë civile dhe medias, ka me marrë pjesë në tryezën “E ardhmja e dialogut Kosovë-Serbi”.

Tryeza asht organizue nga Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) dhe mbahet në njanin nga hotelet në Prishtinë.

Shperndaje në: