Presidentja priti në takim bordin e Grupit të Grave Deputete të Kuvendit

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaha, ka pritë në nji takim bordin e Grupit të Grave Deputete të Kuvendit të Kosoves.

Presidentja shprehu mirënjohjen e saj lidhun me punën dhe aktivitetin e Grupit të Grave deputete, si dhe ka premtue se ka me vazhdue bashkëpunimin në fuqizimin dhe përkrahjen e shoqnisë me theks të veçantë në përkrahje të grues.

Kryetarja e GGD’s, Blerta Deliu Kodra, e ka falenderuar Presidenten e vendit për përkushtimin e saj për me punue në të mirë të vendit, e në veçanti në përfaqësimin e Kosovës jashtë vendit.

 

presidentja1

Shperndaje në: